Iraklis – Asteras 1:1

PAE Iraklis 1908 zremisował 1:1 z Asterasem Tripolis w niedzielnym meczu 15. kolejki Super League.

W pierwszej odsłonie najbliżej otwarcia wyniku był Emanuel Perrone, który w 31. minucie znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Antonio Donnarumma nie dał się przechytrzyć. W 74. minucie Włocha uratował słupek po strzale Leozinho, ale dwie minuty później golkiper Asterasu skapitulował. Perrone zagrał prostopadłą piłkę do wbiegającego w pole karne Pavlosa Kyriakidisa, a ten wyprzedził obrońcę minął bramkarza i z ostrego kąta trafił do siatki. Arkadyjczycy zdołali odpowiedzieć na to trafienie w 89. minucie. Z rzutu wolnego uderzył Aleksandar Stanisavljević, a Huanderson odbił piłkę, która zmierzała jednak do bramki. Dimitris Vosnaikidis próbował ja wybić, ale nastrzelił Manolisa Bertosa i goście mieli powody do radości.


PAE IRAKLIS 1908 – ASTERAS TRIPOLIS 1:1 (0:0)
1:0 Pavlos Kyriakidis 76′
1:1 Manolis Bertos 89′

ż.k. Giannis Stamou – Stavros Tsoukalas

Iraklis
Huanderson, Pavlos Kyriakidis, Dimitris Stamou, Nikos Ziabaris, Giorgos Saramantas, Alexandros Kouros (68′ Vasilis Angelopoulos), Lefteris Intzoglou, Leozinho (86′ Dimitris Vosnakidis), Jorge Monteiro (75′ Giannis Pasas), Albert Roussos, Emanuel Perrone.

Asteras
Antonio Donnarumma, Igor, Kostas Giannoulis, Manolis Bertos, Stavros Tsoukalas (83′ Aleksandar Stanisavljević), Rachid Hamdani, Elini Dimoutsos (70′ Walter Iglesias), Pablo Mazza, Nikos Kaltsas, Nikos Ioannidis, Kosmas Tsilianidis (61′ Luis Farina).

Dodaj komentarz

P