Panaitolikos – Panionios 0:2

Panionios GSS w niedzielnym meczu zaległej 2. kolejki Super League wygrał na wyjeździe z Panaitolikosem Agrinio 2:0.

W 59. minucie Taxiarchis Fountas z prawego skrzydła wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, a w polu karnym odbiła się ona od interweniującego Tasosa Tsokanisa i trafiła do Masouda Shojaei, który bez problemów trafił w krótki róg bramki. W 74. minucie goście z stolicy trafili po raz drugi. Długą piłkę w pole karne zagrał Fountas, a w „16” trafiła ona do nieco zaskoczonego Giorgosa Masourasa, który stał tyłem do bramki, ale obrócił się i na czuja uderzył w długi róg, co przyniosło oczekiwany przez gości efekt.


PANAITOLIKOS AGRINIO – PANIONIOS GSS 0:2 (0:0)
0:1 Masoud Shojaei 60′
0:2 Giorgos Masouras 74′

ż.k. Marcos Paulo, Luis Rocha – Ben Nabouhane, Christos Tasoulis

Panaitolikos
Dimitris Kyriakidis, Giorgos Mygas, Anastasios Tsokanis (87′ Stefanos Papoutsogiannopoulos), Georgios Kousas, Dimitrios Chantakias, Grigoris Makos, Fabián Muñoz (78′ Dimitris Koutroumanos), Farley Rosa (69′ Luis Rocha), Marcos Paulo, Clésio, Marko Markovski.

Panionios
Andreas Gianniotis, Christos Tasoulis, Valentinos Vlachos, Vangelis Oikonomou, Spyros Risvanis, Panagiotis Korbos, Manolis Siopis, Taxiarchis Fountas (89′ Nikos Katharios), Ben Nabouhane (71′ Giorgos Masouras), Masoud Shojaei, Karim Ansarifard (83′ Kyriakos Savvidis).

Dodaj komentarz

P