PAOK – PAS 0:1

PAOK Saloniki sensacyjnie przegrał u siebie z PAS Giannina 0:1 w niedzielnym meczu zaległej 2. kolejki Super League.

PAOK był zdecydowanie lepszy od gości, ale to przyjezdni otworzyli wynik meczu. W 16. minucie piłkę z kornera zagrał Noe Acosta, a ta po kontakcie z Efthimisem Koulourisem trafiła do Themistoklisa Tzimopoulosa, który trafił w długi róg bramki. Gospodarze nie ustępowali w atakach, ale Alexandros Paschalakis poruszał się miedzy słupkami jak w transie nie dając salonickiej drużynie okazji na radość. Najlepszą okazję na wyrównanie PAOK miał w 37. minucie, ale Djalma Campos po akcji Dimitrisa Palkasa nie potrafił wepchną piłki do pustej bramki.


PAOK SALONIKI – PAS GIANNINA 0:1 (0:1)
0:1 Themistoklis Tzimopoulos 16′

ż.k. Noe Acosta, ALexandros Paschalakis

PAOK
Panagiotis Glykos, Fernando Varela, José Ángel Crespo, Leo Matos, Marin Leovac, Gojko Cimirot (67′ Giannis Mystakidis), José Alberto Cañas, Diego Biseswar, Dimitris Pelkas (86′ Facundo Pereyra), Djalma Campos, Efthymis Koulouris (61′ Stefanos Athanasiadis).

PAS
Alexandros Paschalakis, Alexis Michail, Themistoklis Tzimopoulos, Fonsi, Apostolos Skondras, Andi Lila (27′ Iraklis Garoufalias, 77′ Christopher Maboulou), Chrysovalantis Kozoronis, Nikos Karanikas, Leonardo Koutris, Noé Acosta, Evripidis Giakos (89′ Michalis Boukouvalas).

Dodaj komentarz

P