Xanthi – AEK 0:0

Xanthi AO bezbramkowo zremisowało z AEK-iem Ateny w ostatnim sobotnim meczu 18. kolejki Super League.

W 6. minucie Adrian Lucero wyszedł do piłki zagranej z głębi pola i miał prostą drogę do bramki, ale na 25 metrze zatrzymał go niegodnie z przepisami Rodrigo Galo i sędzia pokazał Brazylijczykowi czerwoną kartkę. To wykluczenie nie ożywiło gospodarzy, którzy sporadycznie przedzierali się przez defensywę AEK-u. Zaś goście ze stolicy nie potrafili zaryzykować bardziej otwartej gry. W 58. minucie sytuacja nieco się zmieniła, bo za drugą żółta kartkę z boiska wyrzucony został pomocnik gospodarzy Panagiotis Triadis, ale na efektywniejszą grę w ofensywie to się nie przełożyło i ostatecznie obie drużyny musiały przyjąć remis za sprawiedliwe rozstrzygnięcie.


XANTHI AO – AEK ATENY 0:0

ż.k. Dimos Baxevanidis, Panagiotis Triadis – André Simões, Ognjen Vranješ, Petros Mantalos, Tomáš Pekhart, Kostas Galanopoulos
cz.k. Panagiotis Triadis 58′ – Rodrigo Galo 7′

Xanthi
Živko Živković, Aristotelis Karasalidis, Dimos Baxevanidis, Pablo de Lucas, Panagiotis Triadis, Adrián Lucero, Wallace, Theodoros Vasilakakis (78′ Antonis Ranos), Christos Lisgaras, Đorđe Lazić (90′ Kostas Fliskas), Khassa Camara (55′ Karim Soltani).

AEK
Vasilis Barkas, Ognjen Vranješ, Dídac Vilà, Rodrigo Galo, Vasilis Labropoulos, André Simões, Astrit Ajdarević, Lazaros Christodoulopoulos (75′ Tasos Bakasetas), Petros Mantalos (84′ Kostas Galanopoulos), Patitio Rodríguez (11′ Mchalis Bakakis), Tomáš Pekhart.

Dodaj komentarz

P