Kamil Król w APO Fostiras!

Kamil Król tydzień temu rozstał się z AO Chalkis i już znalazł nowego pracodawcę, którym jest inny grecki trzecioligowiec tej samej grupy APO Fostiras.

Dla 29-latka będzie to szósty klub w Grecji. Zaczynał w AE Doxa Kranoulas, a później były to AGS Vyzas Megaron, Panaelusiniakos AO, APS Zakynthos i przez ostatnie pół roku wspomniany AO Chalkis.

Klub z Tawros zajmuje obecnie piąte miejsce w grupie trzeciej Gamma Ethniki i traci do lidera czternaście punktów. Co ciekawe w pierwszej rundzie rozgrywek Król swoją bramką odebrał Fostiras dwa punkty, co zostało zapamiętane przez sztab trenerski.

2 opinie na “Kamil Król w APO Fostiras!

Dlaczego Król tak czesto zmienia kluby?? Jesli chodzi o kwestie finansowe to można raz drugi źle trafić i odejsć ale ciągłe zmienianie klubów na greckie kluby nie jest dobrym rozwiązaniem Myślę że powinien opuścić Grecję.

Myślę, że dobrze się tam czuje, a poza tym przez te kilka lat opatrzył się greckim klubom i nie ma większych problemów z podjęciem nowego wyzwania. Z tego co czytałem kluby są raczej zadowolone ze współpracy. Rozliczany jest przede wszystkim z bramek i jak ich dużo nie ma, mimo gry w większości meczów umowa jest po prostu rozwiązywana.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4081 dni!