PG: OFI – Xanthi 2:1

OFI Kreta wygrał z Xanthi AO 2:1 w rewanżowym meczu 1/8 finału Pucharu Grecji, ale przez porażkę 0:1 w pierwszym meczu odpadł z Kypello Elladas.

Ambitnie walczący piłkarze OFI straty z pierwszego meczu odrobili już w 21. minucie. Do wysokiej piłki dobrze ustawił się Patrick Vouho i zgrał ją głową do Angelosa Chantiego, który z trzynastu metrów uderzył nie do obrony. W 66. minucie Vouho wykazał się wielką siłą i determinacją w polu karnym, co zakończyło się golem. Iworyjczyk po minięciu Christosa Lisgarasa i ucieczce przed rękami bramkarza skierował piłkę do siatki. W 76. minucie Adrian Lucero fantastycznym uderzeniem z 25 metrów pokonał Giannisa Dermitzakisa i ostatecznie to goście cieszyli się z awansu po ostatnim gwizdku sędziego.

WYNIKI i TABELE PUCHARU GRECJI


OFI KRETA – XANTHI AO 2:1 (1:0)
1:0 Angelos Chanti 21′
2:0 Patrick Vouho 66′
2:1 Adrian Lucero 76′

ż.k. Pavlos Mitropoulos, Branko Ostojić, Vladan Milosavljev, Angelos Chanti, Kostas Kiassos – Adrian Lucero, Kostas Fliskas, Theodoros Vasilakakis, Wallace

OFI
Giannis Dermitzakis, Kostas Kiassos, Vasilis Vallianos (67′ Nikos Pantidos), Branko Ostojić, Dimitris Komesidis, Anestis Nastos, Pavlos Mitropoulos (85′ Marios Ogboe), Angelos Chanti, Vladan Milosavljev, Dimitris Manos (75′ Kevi Hysi), Patrick Vouho.

Xanthi
Živko Živković, Dimos Baxevanidis, Wallace, Christos Lisgaras, Pablo de Lucas, Adrián Lucero Kostas Fliskas, Theodoros Vasilakakis, Khassa Camara (67′ Marcos Pizzelli), Đorđe Lazić (85′ Antonis Ranos), Karim Soltani (90’+2′ LAzaros Orfanidis).

Dodaj komentarz

P