Przed meczem Atromitos – Iraklis

W rozpoczynającym niedzielne zmagania 23. kolejki Super League pojedynku Atromitos Peristeri zmierzy się z PAE Iraklis 1908.

Drużyna z Peristeri w trzech ostatnich meczach nie straciła punktu, co ostatecznie dało mu awans na ósme miejsce i ciągle realne szanse na fazę play-off, ale oczywiście w meczach u siebie z rywalem niżej notowanym nie może tracić punktów. Obecna forma Iraklisu nie gwarantuje utrzymania, ale jeśli drużyna z Salonik będzie grała z takim zaangażowaniem jak w derbach z PAOK-iem to podopieczni Ricardo Sa Pnto będą musieli mieć się na baczności. Nie mniej jednak Atromitos w dotychczasowych ligowych meczach z Iraklisem na własnym stadionie jeszcze nie przegrał (5-5-0) i to może być kluczowe dla tej konfrontacji.

Atromitos Peristeri (8 m – 32 pkt) – PAE Iraklis 1908 (15 m – 15 pkt) – 14:00

Atromitos (Ricardo Sa Pinto)
Nikos Papadopoulos, Giannis Kontoes, Christos Theodorakis, Dzmitryj Baha, Sokratis Fytanidis, Javier Umbides, Anthony Le Tallec, Martín Tonso, Giorgos Zisopoulos, Nicolas Diguiny, Kyriakos Kivrakidis, Thomas Vasiliou, Nikos Lazaridis, Dimitris Limnios, Alexandros Katranis, Andriej Gorbunow, Vangelis Platellas, Pavlos Kyriakidis, Abiola Dauda, Thanasis Panteliadis, Giannis Maniatis

kadrowe ubytki: Luiz Eduardo Brito (14/0)

Iraklis (Savvas Pantelidis)
Vasilios Karagounis, Giorgos Saramantas, Jorge Monteiro, Lefteris Intzoglou, Emanuel Perrone, Leozinho, Giannis Pasas, Trifon Gioudas, Vasilis Angelopoulos, Albert Roussos, Serafeim Giannikoglou, Alexandros Kouros, Antonis Iliadis, Adam Tzanetopoulos, Dimitris Grontis, Christos Donis, Leonidas Argyropoulos, Michalis Bastakos

kadrowe ubytki: Huanderson (20/0), Dimitris Stamou (13/1), Giannis Loukinas (12/1), Panagiotis Kynigopoulos (6/0), Nikos Ziabaris (11/0)

bezpośrednie ligowe pojedynki w ostatnich latach
PAE Iraklis 1908 – Atromitos Peristeri 1:2
Atromitos Peristeri – PAE Iraklis 1908 1:0
PAE Iraklis 1908 – Atromitos Peristeri 2:0

bilans bezpośrednich meczów (Alpha Ethniki+PO): 7-8-6

ligowa forma w ostatnim miesiącu
Atromitos: 3-3-3-0
Iraklis: 1-0-1-0

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4079 dni!