Atromitos – Iraklis 1:0

Atromitos Peristeri wygrał 1:0 z PAE Iraklis 1908 w pierwszym niedzielnym pojedynku 23. kolejki greckiej Super League.

W pierwszych fragmentach meczu gospodarze mieli inicjatywę, ale po dwudziestej minucie jego trwania to goście z Salonik zrobili się aktywniejsi, co w 36. minucie mogło przynieść im bramkę, ale piłka po uderzeniu zza pola karnego przez Alexandrosa Kourosa trafiła w lewy słupek bramki strzeżonej przez Adrieja Gorbunowa. Jak pokazała końcówka meczu szczęście było po stronie gospodarzy, którzy w doliczonym czasie gry zadali decydujący cios. Piłkę po kontrze, zagraną w polu karnym przez Vangelisa Platellasa do bramki skierował z kilku metrów Thomas Vasileiou.


ATROMITOS PERISTERI – PAE IRAKLIS 1908 1:0 (0:0)
1:0 Thomas Vasileiou 90’+1′

ż.k. Alexandros Katranis, Giorgos Zisopoulos – Emanuel Perrone

Atromitos
Andriej Gorbunow, Kyriakos Kivrakidis, Sokratis Fytanidis, Giorgos Zisopoulos, Alexandros Katranis, Giannis Maniatis, Javier Umbides, Dimitris Limnios (62′ Nicolas Diguiny), Vangelis Platellas, Martín Tonso (70′ Anthony Le Tallec), Abiola Dauda (86′ Thomas Vasileiou).

Iraklis
Serafeim Giannikoglou, Alexandros Kouros, Lefteris Intzoglou, Adam Tzanetopoulos, Leonidas Argyropoulos, Albert Roussos, Jorge Monteiro (80′ Giorgos Saramantas), Leozinho, Giannis Pasas (60′ DImitris Grontis), Christos Donis, Emanuel Perrone (90′ Michalis Bastakos).

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4080 dni!