Przed meczem Panionios – AEL

Panionios GSS podejmie w sobotnim meczu 24. kolejki Super League AEL.

Panionios wyrósł na drużynę, której należy się obawiać, bo nawet w okrojonym składzie potrafiła wygrać z Olympiakosem w Pireusie. Beniaminek nie będzie mógł się czuć na tym wyjeździe zbyt pewnie, zwłaszcza że na wyjeździe jeszcze w tym sezonie nie wygrali (0-4-7) i w pojedynku z wiceliderem też się na to nie zanosi, choć niczego nie można przekreślić. Ogólny bilans jest korzystny dla drużyny z Larisy, ale w pojedynkach na „Nea Smyrni” to gospodarze dominują. W rozgrywkach Alpha Ethniki zanotowali jedenaście zwycięstw, dziesięć remisów i tylko cztery porażki. Ostatni raz AEL wygrał w Atenach z Panioniosem w 2010 roku i było to wyraźne zwycięstwo 3:0.

Panionios GSS (2 m – 45 pkt) – AEL (12 m – 21 pkt) – 16:15

Panionios (Vladan Milojević)
Christos Tasoulis, Vangelis Oikonomou, Panagiotis Korbos, Marios Antoniadis, Giorgos Masouras, Manolis Siopis, Andreas Gianniotis, Ben Nabouhane, Spyros Risvanis, Nikos Katharios, Masoud Shojaei, Kyriakos Savvidis, Giorgos Bantis, Panagiotis Ballas, Samed Yeşil, Aidin Mahmutović, Lazaros Labrou, Vasilis Pliatsikas, Stefanos Mouktaris

kadrowe ubytki: David N’Gog (12/1), Taxiarchis Fountas (19/2), Jérôme Guihoata (11/0), Kevin Tapoko (4/1), Valentinos Vlachos (21/0)

AEL (Sakis Tsiolis)
Nikos Anastasopoulos, Apostolos Koutoglidis, Borislav Jovanović, Manolis Moniakis, Thomas Nazlidis, Nico Varela, Nikos Golias, Dimitris Kapos, Owusu Kontor, Ximo Navarro, Andreas Labropoulos, Miloš Deletić, Pablo Gállego, Amit Quluzade, Konstantinos Theodoropoulos, Lehlogonolo Masalesa, Janis Ikaunieks, Alejandro Chacopino, Diego Reyes, Adnan Aganović

kadrowe ubytki: Pavol Farkaš (22/0), Dodô (9/1), Antoni Fatjon (19/0), Steven Thicot (8/0), Vasilis Rentzas (21/2), Andreas Avraam (18/2), Gennadi Xenodochof (14/0)

bezpośrednie ligowe pojedynki w ostatnich latach
AEL – Panionios GSS 2:0

bilans bezpośrednich meczów (Alpha Ethniki+PO): 15-16-20

ligowa forma w ostatnim miesiącu
Panionios: 1-3-3-3
AEL: 1-0-3-0

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4086 dni!