Levadiakos – Asteras 1:1

W poniedziałkowym meczu 24. kolejki Super League Levadiakos zremisował z Asterasem Tripolis 1:1.

W pierwszych 45 minutach mimo dość ciężkiego boiska gra obu ekip mogła się podobać, bo i jedni i drudzy aktywnie szukali swojej szansy na zdobycie gola i nie odstawiali nogi w walce o piłkę. Niestety obie też były nieskuteczne w tych swoich atakach i na przerwę schodziły bez bramkowej zdobyczy.

W drugiej połowie emocji w grze obu drużyn też nie brakowało, ale w tej części gry skuteczność była nieco lepsza. W 58. minucie Zezinho zagrał w tempo do wybiegającego zza pleców obrony Steliosa Vasileiou, który łądnym strzałem w długi róg bramki dał gospodarzom prowadzenie. Dziesięć minut później goście z Tripoli wyrównali. Piłkę wstrzelił przed bramkę Kostas Giannoulis, a zasłonięty Michalis Manias sprytnym uderzeniem zaskoczył Stanislava Namaşco. W 73. minucie Walter Iglesias za dwie żółte kartki zmuszony został opuścić murawę i szanse Asterasu na zwycięstwo wyraźnie zmalały. Ostatecznie żadnej z drużyn nie udało się strzelić zwycięskiego gola.


LEVADIAKOS – ASTERAS TRIPOLIS 1:1 (0:0)
1:0 Stelios Vasileiou 58′
1:1 Michalis Manias 68′

ż.k. Stelios Vasileiou, Mohamed Youssouf – Walter Iglesias, Luis Faina, Michalis Manias, Nikos Ioannidis
cz.k. Walter Iglesias 73′

Levadiakos
Stanislav Namaşco, Gary Coulibaly, Zezinho (70′ Chumbinho), Dimitris Machairas, Carlos Milhazes, Edwin Ouon, Ibrahima Niasse, Nikos Kaltsas, Stelios Vasileiou (90′ Matthaios Kapsakis), Mohamed Youssouf (81′ Petros Giakoumakis), Toni Silva.

Asteras
Antonio Donnarumma, Witalij Hajduczyk, Kostas Giannoulis, Manolis Bertos, Jewhen Selin, Stavros Tsoukalas (67′ Elini Dimoutsos), Walter Iglesias, Nikos Kaltsas, Luis Fariña (75′ Rachid Hamdani), Kosmas Tsilianidis (61′ Nikos Ioannidis), Michalis Manias.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4080 dni!