Kerkyra – Iraklis 0:3

PAE Iraklis 1908 wygrał na wyjeździe 3:0 z AOK Kerkyra w niedzielnym meczu 26. kolejki Super League.

„Feakowie” w poprzedniej kolejce doznali klęski w meczu z ostatnim PAE Veria 0:4, a teraz nie dali rady wywalczyć punktów w meczu z przedostatnim Iraklisem. Goście z Salonik wyszli na prowadzenie w 35. minucie. Do długiej piłki zagranej przez Giorgosa Saramantasa wyszedł Giannis Arabatzis, ale nie popisał się, bo swoją interwencją nastrzelił Leozinho i futbolówka wpadła do siatki. Pięć minut później było 0:2. Goście wyszli z kontrą i choć byli w przewadze nie potrafili od razu trafić do siatki. Dopiero po dwóch próbach piłka trafiła do Christosa Donisa, który strzałem po poprzeczkę zakończył „zabawę” w polu karnym. Wynik ustalił w 76. minucie Alexandros Kouros, który wpadł w pole karne i uderzył z ostrego kąta, a piłka po rykoszecie przelobowała Arabatzisa.


AOK KERKYRA – PAE IRAKLIS 1908 0:3 (0:2)
0:1 Leozinho 35′
0:2 Christos Donis 40′
0:3 Alexandros Kouros 76′

ż.k. Branislav Nikić, Kevin Diogo – Dimitris Stamou

Kerkyra
Giannis Arabatzis, Giannis Ioannou, Anastasios Venetis, Jordão Diogo (61′ Alexandros Kontos), Stefanos Siontis, Fotis Georgiou, Kévin Diogo (77′ Kostas Georgakopoulos), Branislav Nikić (73′ Panagiotis Zorbas), Mathieu Gomes, Denis Epstein, Thuram.

Iraklis
Huanderson, Leonidas Argyropoulos, Giorgos Saramantas, Alexandros Kouros, Lefteris Intzoglou, Jorge Monteiro (84′ Nikos Ziabaris), Christos Donis, Adam Tzanetopoulos, Dimitris Stamou, Leozinho (66′ Dimitris Grontis), Emanuel Perrone (71′ Michalis Bastakos).

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4081 dni!