Platanias – PAOK 1:3

PAOK Saloniki wygrał na wyjeździe z AO Platanias 3:1 w meczu 29. kolejki Super League.

Pierwsze minuty przesądziły o wyniku. W 4. minucie Stelios Kitsiou przyjął piłkę na lewym skrzydle, po czym wpadł w pole karne i wycofał piłkę na szósty metr do Amry Wardy, który strzałem w długi róg otworzył wynik. Cztery minuty później Djalma Campos wykorzystał błąd obrońcy, który głową zgrywał piłkę do bramkarza, minął Antonisa Kokkalasa i z bardzo bliska wepchnął piłkę do siatki. Trzecią bramkę PAOK zdobył w 63. minucie. Piłkę wyłuskał Campos i zagrał na prawo do Wardy, a ten zgrał ją na dwunasty metr do Steliosa Kitsiou, ale ostatecznie piłkę przejął Jewhen Szachow i z kilku metrów pokonał Kokkalasa. Gospodarze honorowe trafieni uzyskali w 78. minucie. Podanie Juana Munafo Horty wykończył precyzyjnym strzałem po ziemi Kostas Mendrinos.


AO PLATANIAS – PAOK SALONIKI 1:3 (0:2)
0:1 Amr Warda 4′
0:2 Djalma Campos 8′
0:3 Jewhen Szachow 63′
1:3 Kostas Mendrinos 78′

ż.k. Alexandros Apostolopoulos – Stelios Kitsiou, Jewhen Szachow, Fernando Varela

Platanias
Antonis Kokkalas, Christos Karypidis, Yaya Banana, Giannis Kargas, Giannis Stathis (72′ Alexandros Apostolopoulos), Juan Munafo Horta, Stelios Maragos (22′ Kostas Mendrinos), Raúl Llorente (81′ Giannis Papanikolaou), Didac Devesa, Giorgos Giakoumakis, Mikałaj Sihniewicz.

PAOK
Panagiotis Glykos, José Ángel Crespo, Fernando Varela, Stelios Kitsiou, Leo Matos, Gojko Cimirot, Jewhen Szachow (71′ Ergys Kace), Diego Biseswar (57′ Stelios Malezas), Djalma Campos, Amr Warda, Stefanos Athanasiadis (65′ Aleksandar Prijović).

Dodaj komentarz

P