Play-off: Panionios – PAOK 0:1

PAOK Saloniki pokonał na wyjeździe Panionios GSS 1:0 w meczu 4. kolejki play-off Super League.

W 11. minucie Panagiotis Glykos efektownie sparował piłkę uderzoną zza pola karnego przez Kyriakosa Savvidisa. W 14. minucie w pole karne wpadł Aleksandar Prijović i uderzył z ostrego kąta, ale kierunek lotu piłki zmienił jeszcze Spyros Risvanis i Giorgos Bantis nie miał szans na skuteczną interwencję. W 25. minucie Gojoko Cimirot miał przed sobą tylko Bantisa, ale ten ładną interwencją wybił piłkę .W 27. minucie Ben Nabouhene znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Glykos intuicyjnie odbił futbolówkę.

W 51. minucie do piłki zagranej z rzutu wolnego przez Bena Nabouhane wyszedł Giorgos Masouras i głową wykończył akcję, ale minimalnie chybił. W 74. minucie Dimitris Pelkas znalazł się kilka metrów od Bantisa, ale nie potrafił go pokonać.

WYNIKI i TABELA PLAY-OFF SUPR LEAGUE


PANIONIOS GSS – PAOK SALONIKI 0:1 (0:1)
0:1 Spyros Risvanis 14′(samob)

ż.k. Jérôme Guihoata, VanGELIS Oikonomou, Kevin Tapoko – Achilleas Poungouras

Panionios
Giorgos Bantis, Christos Tasoulis, Spyros Risvanis (58′ Dimitris Stavropoulos), Jérôme Guihoata, Vangelis Oikonomou, Panagiotis Korbos, Kyriakos Savvidis (80′ Gerasimos Voukelatos), Kevin Tapoko, Giorgos Masouras (55′ Ajdin Mahmutović), Nikos Katharios, Ben Nabouhane.
PAOK
Panagiotis Glykos, Achilleas Poungouras (46′ Stelios Malezas), José Ángel Crespo, Leo Matos, Marin Leovac, José Alberto Cañas, Gojko Cimirot, Diego Biseswar, Djalma Campos (67′ Dimitris Pelkas), Pedro Henrique (86′ Stelios Kitsiou), Aleksandar Prijović.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4079 dni!