eLE: Maccabi Tel Awiw – Panionios 1:0

Panionios GSS przegrał na wyjeździe 0:1 z Maccabi Tel Awiw w meczu trzeciej rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej.

W 8. minucie Giorgos Masouras doszedł do piłki tuz przy linii kończącej boiska i dośrodkował ją do wbiegajacego na drugi słupek Sameda Yesila, który głową starał się trafić do siatki, ale ostatecznie piłka wylądował na bocznej siatce bramki. W 23. minucie Christian Battocchio zdecydował się na potężne uderzenie z dystansu, ale piłka o milimetry minęła prawy słupek bramki strzeżonej przez Matica Kotnika. W 43. minucie z dystansu ładnie przymierzył Sheran Yeini, ale Kotnik zdołał wybić piłkę nad poprzeczkę.

W 47. minucie Masouras wykorzystał zawahanie obrońcy i bramkarza i lobem próbował skierować piłkę do siatki, ale ta wyszła nad poprzeczką. Minutę później sytuacja ta zemściła się na gościach z Aten. Vidar Orn Kjartansson przyjął piłkę tuż przed polem karnym i po zrobieniu kilku kroków w stronę bramki uderzył nie do obrony. W 68. minucie ładnie po ziemi uderzył z dystansu Omer Atzily, ale Kotnik miał czas i skutecznie interweniował. W 88. minucie z dwudziestu metrów uderzył Battocchio, ale golkiper Panioniosu znów był na miejscu.


MACCABI TEL AWIW – PANIONIOS GSS 1:0 (0:0)
1:0 Vidar Orn Kjartansson 48′

ż.k. Vidar Orn Kjartansson, Yuval Shpungin – Levina Tapoko

Maccabi
Predrag Rajković, Yuval Shpungin, Omer Atzily (74′ Barak Itzhaki), Vidar Orn Kjartansson (85′ Avi Rikan), Sheran Yeini (83′ Dor Peretz), Eytan Tibi, Eyal Golasa, Aaron Schoenfeld, Tal Ben Haim, Ofir Davidzada, Christian Battocchio.

Panionios
Matic Kotnik, Vangelis Oikonomou, Panagiotis Korbos, Lazaros Labrou, Samed Yesil (90’+2′ Spyros Glynos), Giorgos Masouras, Yaya Banana, Georgios Saramantas, Valentinos Vlahos, Kevin Tapoko (83′ Fiorin Durmishaj), Kyriakos Savvidis (72′ Thanasis Papageorgiou).

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4080 dni!