Panionios – Apollon 2:0. Debiut Bartłomieja Babiarza!

Panionios GSS wygrał 2:0 w derbach z Apollonem Smyrnis w ramach 2. kolejki Super League Souroti. Swój oficjalny debiut w barwach Apollonu zaliczył Bartłomiej Babiarz.

W 9. minucie piłka zagrana przez Lazarosa Labrou trafiła ostatecznie do Masoud Shojaei, który mógł mówić o pechu bo futbolówka po jego strzale uderzyła w słupek. W 39. minucie przeważający Panionios otworzył wynik pojedynku. Ehsan Hajisafi zdecydował się na indywidualną akcję i po szybkim rajdzie lewą stroną uderzył po ziemi wprost do siatki gości. W 56. minucie Labrou po wymianie piłki z Fiorinem Durmishaj znalazł się w sytuacji sam na sam, co wykorzystał w stu procentach. W ostatnich sekundach meczu w słupek trafił jeszcze Eli Elbaz.


PANIONIOS GSS – APOLLON SMYRNIS 2:0 (1:0)
1:0 Ehsan Hajisafi 39′
2:0 Lazaros Labrou 56′

ż.k. Kyriakos Savvidis – Emmanuel Kone, Añete

Panionios
Matic Kotnik, Yaya Banana, Valentinos Vlachos, Ehsan Hajisafi, Jérôme Guihoata, Panagiotis Korbos, Kyriakos Savvidis (63′ Kevin Tapoko), Giorgos Masouras (86′ Giorgos Saramantas), Masoud Shojaei, Lazaros Labrou, Fiorin Durmishaj (80′ Samed Yeşil).

Apollon
Ivan Čović, Giannis Kontoes, Áxel Juárez, Alexandros Kouros (70′ Kostas Mendrinos), Sebastian Bartolini, Anastasios Papazoglou, Añete, Bartłomiej Babiarz (87′ Eli Elbaz), Rubén Castillejos, Darren Maatsen (46′ Christos Albanis), Emmanuel Kone.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4079 dni!