Apollon – Platanias 0:1

Apollon Smyrnis przegrał u siebie 0:1 z AO Platanias w pierwszym meczu 5. kolejki Super League Souroti.

Platanias otworzył wynik w 22. minucie. Akcję rozpoczął Clarck N’Sikulu, który zgrał piłkę przed pole karne do Jewhena Budnika, a ten od razu zagrał ją do wbiegającego pod bramkę Didaca Devesy. Hiszpan miał jednak problem z dojściem do futbolówki, ale ostatecznie zdołał podać ją z linii końcowej boiska do N’Sikulu, który z bliska pokonał Ivana Čovicia.

W 49. minucie gospodarze bliscy byli wyrównania, ale w słupek trafił Savvas Siatravanis. W 54. minucie piłka po rzucie wolnym Emmanuela Kone trafiła w pole karne do Tasosa Papazoglou, który strzelił z półobrotu, ale i on trafił w słupek. W 67. minucie kapitan gospodarzy Giorgos Dasios za brzydki faul ukarany został drugą żółtą kartką i w tym momencie szanse Apollonu na zdobycie punktów zmniejszyły do minimum.


APOLLON SMYRNIS – AO PLATANIAS 0:1 (0:1)
0:1 Clarck N’Sikulu 22′

ż.k. Giorgos Dasios, Giannis Kontoes – Witalij Pryndeta, Filip Stanisavljević, Dimitris Stamou, Vasilis Pliatsikas
cz.k. Giorgos Dasios 67′

Apollon
Ivan Čović, Giannis Kontoes, Michalis Kyrgias (57′ Kostas Mendrinos), Giorgos Dasios, Anastasios Papazoglou, Emmanuel Kone, Vasilis Vallianos, Christos Albanis (58′ Darren Maatsen), Jonathan Bijimine, Gonzalo Castillejos, Savvas Siatravanis (82′ Nassir Maachi).

Platanias
Antonis Kokkalas, Pierrick Cros (61′ Dimitris Stamou), Giannis Stathis, Vanderson, Vasilis Pliatsikas, Witalij Pryndeta, Filip Stanisavljević, Didac Devesa (70′ Elini Dimoutsos), Nikos Korovesis (83′ Manolis Patralis), Clarck N’Sikulu, Jewhen Budnik.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4078 dni!