Panionios – AEL 4:1

Panionios GSS rozgromił AEL 4:1 w meczu 5. kolejki Super League Souroti.

W 33. minucie Valentinos Vlachos wstrzelił piłkę z lewego skrzydła do wbiegającego pod bramkę Kyraikosa Savvidisa, ale ta trącona przez obrońcę trafiła do Lazarosa Labrou, który bez chwili zastanowienia trafił do bramki. W doliczonym czasie gry pierwszych 45 minut okazję do podwyższenia miał Masoud Shojaei, ale z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę.

W 50. minucie Panionios podwyższył. Dziecinny błąd obrony AEL-u i wyłuskana piłka trafiła do Sameda Yeşila, który poszedł sam na bramkę i skutecznie wykończył swoją okazję. W 67. minucie kolejny błąd gości i kolejna kontra, którą tym razem skutecznie zakończył strzałem po ziemi Srđan Spiridonović. Niespełna dziesięć minut później kolejna kontra Panionios zakończyła się golem. Piłka trafiła do Labrou, który po krótkim rajdzie odegrał ją na prawo do niepilnowanego Giorgosa Masourasa, a ten z szesnastu metrów uderzył nad interweniującym bramkarzem. W 90. minucie goście z Larisy wywalczyli rzut karny, a na honorową bramkę zamienił go Antoni Fatjon.


PANIONIOS GSS – AEL 4:1 (1:0)
1:0 Lazaros Labrou 33′
2:0 Samed Yeşil 50′
3:0 Srđan Spiridonović 68′
4:0 Giorgos Masouras 77′
4:1 Antonis Fatjon 90′(k)

ż.k. Samed Yeşil, Matic Kotnik – Thomas Nazlidis

Panionios
Matic Kotnik, Yaya Banana, Valentinos Vlachos, Ehsan Hajisafi, Jérôme Guihoata (82′ Dimitris Stavropoulos), Panagiotis Korbos (79′ Anglos Piniotis), Kyriakos Savvidis, Masoud Shojaei, Lazaros Labrou, Samed Yeşil (64′ Giorgos Masouras), Srđan Spiridonović.

AEL
Mladen Božović, Marko Jovanović, Vasilis Rentzas, Wallace, Pavol Farkaš, Antoni Fatjon, Tasos Lagos (17′ Giorgos Kousas), Anastasios Kritikos (46′ Milos Deletić), Sandi Križman (83′ Emanuel Perrone), Nikos Giannitsanis, Thomas Nazlidis.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4077 dni!