Lamia – Panionios 1:0

PAS Lamia 1964 wygrał 1:0 z Panionios GSS w poniedziałkowym pojedynku 6. kolejki Super League Souroti.

Stroną aktywniejszą ofensywnie był Panionios, ale świetne zawody rozgrywał bramkarz gospodarz i były golkiper stołecznego klubu Nikos Papadopoulos, który blokował co tylko mógł. To dodało jego kolegom pewności siebie i w 78. minucie strzelili oni gola na wagę trzech punktów, które są historycznym wyczynem, bo zdobyte po raz pierwszy w Super League na stadionie w Lamii. Piłka wyrzucona z autu została wybita z pola karnego przez obrońcę Panioniosu, ale trafiła do Marko Blažicia, który pięknym uderzeniem z 25 metrów pokonał Matica Kotnika.


PAS LAMIA 1964 – PANIONIOS GSS 1:0 (0:0)
1:0 Marko Blažić 78′

ż.k. Anestis Anastasiadis, Stavros Vasilantopoulos, Suleiman Omo, Nikos Papadopoulos – Giorgos Saramantas, Jérôme Guihoata
cz.k. Jérôme Guihoata 79′

Lamia
Nikos Papadopoulos, Anestis Anastasiadis, Thanasis Panteliadis, Mark Asigba, Dimitris Koutromanos (34′ Patrick Vouho), Suleiman Omo, Stavros Vasilantopoulos, Marko Blažić, Noé Acosta (74′ Michalis Frangos), Piti (67′ Nikos Anastasopoulos), Wanderson.

Panionios
Matic Kotnik, Jérôme Guihoata, Giorgos Saramantas, Yaya Banana, Valentinos Vlachos, Panagiotis Korbos (86′ Giannis Kargas), Kyriakos Savvidis (66′ Manolis Siopis), Masoud Shojaei, Lazaros Labrou (65′ Giorgos Masouras), Samed Yeşil, Srđan Spiridonović.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4083 dni!