Babiarz będzie miał problem!

Pomocnik Apollonu Smyrnis Bartłomiej Babiarz po przyjściu do klubu nowego szkoleniowca Zorana Vulicia może mieć jeszcze większy problem z dostaniem się do pierwszej jedenastki stołecznej drużyny.

Chorwacki szkoleniowiec po ostatnim sparingu Apollonu z GS Kallithea w swój sposób pogrupował formacje w drużynie i według zapowiedzi polski pomocnik trafił do mocnej grupy czterech zawodników, którzy w najbliższym czasie walczyć będą o podstawowy skład. W grupie tej prócz Babiarza (3/0) znaleźli się Tasos Papazoglou (4/1), Áxel Juárez (3/0) i doświadczony Giorgos Dasios (4/0). Ktoś z tej czwórki ma być partnerem Emmanuela Kone w środku pomocy.

34-letni Dasios nominalnie jest prawym obrońcą, ale jeśli przegra rywalizację z Giannisem Kontoesem może być dobrym uzupełnieniem dla Kone jako defensywny pomocnik. 27-letni Juarez podobnie jak Babiarz ma opanowany środek pola i zapewne tu będzie największa rywalizacja. Najbardziej wszechstronny wydaje się być Papazoglou, który może być pewnym punktem zarówno w obronie jak i pomocy.

1 opinia na “Babiarz będzie miał problem!

Dawaj Bartek Pamietaj gralismy razem w hetmanie hehe

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4084 dni!