PAS – Platanias 3:1. Bramka Piotra Grzelczaka!

PAS Giannina wygrał 3:1 z AO Platanias w pierwszym meczu 7. kolejki Super League Souroti. Swoją pierwszą bramkę w barwach kreteńskiego klubu strzelił Piotr Grzelczak.

W 7. minucie meczu piłkę na czterdziestym metrze przyjął Piotr Grzelczak i zdecydował się na strzał, co okazało się najlepszą decyzją, bo piłka wpadła w dolny róg bramki gospodarzy. „Ajaks Epiru” wyrównał dość szybko, bo już w 12. minucie. Bruno Chalkiadakis wyszedł do dalekiej wrzutki i z przed linii pola karnego głową zgrał piłkę do wbiegającego w „16” Pedro Conde, a ten osamotniony z ostrego kąta uderzył nie do obrony. W 36. minucie piłkę z kornera dośrodkował Fonsi, a głową do bramki po rękach bramkarza skierował ją Themistoklis Tzimopoulos. W 39. minucie było już 3:1. Świetne długie podanie zagrał Fonsi, a w polu karnym jeszcze lepiej futbolówkę opanował Chalkiadakis i pewnym strzałem pokonał Antonisa Kokkalasa.


PAS GIANNINA – AO PLATANIAS 3:1 (3:1)
0:1 Piotr Grzelczak 7′
1:1 Pedro Conde 12′
2:1 Themistoklis Tzimopoulos 36′
3:1 Bruno Chalkiadakis 39′

ż.k. Bruno Chalkiadakis, Themistoklis Tzimopoulos – Giannis Stathis, Filip Stanisavljević, Clévid Dikamona
cz.k. Clévid Dikamona 86′

PAS
Markos Vellidis, Fonsi ,Alexis Michail, Michalis Boukouvalas, Apostolos Skondras, Themistoklis Tzimopoulos, Andi Lila, Iraklis Garoufalias (65′ Alexandros Nikolias), Bruno Chalkiadakis (81′ Karim Soltani), Evripidis Giakos (73′ Giorgos Manthatis), Pedro Conde.

Platanias
Antonis Kokkalas, Pierrick Cros, Clévid Dikamona, Giannis Stathis, Vanderson, Witalij Pryndeta (70′ Nikos Korovesis), Elini Dimoutsos (73′ Manolis Patralis), Filip Stanisavljević, Didac Devesa (81′ Milos Stojcev), Clarck N’Sikulu, Piotr Grzelczak.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4074 dni!