Olympiakos – PAOK 1:0

Olympiakos Pireus pokonał PAOK Saloniki 1:0 w niedzielnym klasyku ligi greckiej rozegranym w ramach 8. kolejki Super League Souroti.

Spotkanie rozpoczęło się z dziesięciominutowym opóźnieniem, bowiem dym z rozpalonych rac uniemożliwiał grę. Od pierwszego gwizdka pojedynek był bardzo zacięty i ciężko było którejś z drużyn wypracować sobie groźną sytuację. Jedyny celny strzał w pierwszej odsłonie oddali goście z Salonik. W 18. minucie Robert Mak przyjął piłkę w polu karnym, ale jego uderzenie w krótki róg zablokował Silvio Prato.

Początek drugiej odsłony ożywił nieco ten mecz, bo w 51. minucie Olympiakos wyszedł na prowadzenie. Do piłki wstrzelonej z rzutu wolnego przez Kostasa Fortounisa wyszedł na dalszym słupku Vadis Odjidja-Ofoe i zagrał ją na drugi słupek, gdzie trafiła ona do Alaixysa Romao, ale jego uderzenie głową na linii bramkowej zablokował Carlos Zabrano. Jednak odbita futbolówka trafia jeszcze w nogę Björna Engelsa i wpadła do siatki. W 71. minucie Leo Matos z kilkunastu metrów przymierzył głową w długi róg bramki, ale piłka wyszła centymetry bok słupka.


OLYMPIAKOS PIREUS – PAOK SALONIKI 1:0 (0:0)
1:0 Björn Engels 51′

ż.k. Pape Abou Cissé, Athanasios Androutsos, Vadis Odjidja-Ofoe, Felipe PArdo – Aleksandar Prijović, Leo Matos, Gojko Cimirot, Omar El Kaddouri

Olympiakos
Silvio Proto, Leonardo Koutris, Björn Engels, Pape Abou Cissé, Omar Elabdellaoui, Alaixys Romao, Vadis Odjidja-Ofoe, Athanasios Androutsos (69′ Marko Marin), Kostas Fortounis (86′ Sasa Zdjelar), Édgar Pardo, Karim Ansarifard (89′ Uroš Đurđević).

PAOK
Rodrigo Rey, Marin Leovac (79′ Diego Biseswar), Fernando Varela, Carlos Zambrano, Leo Matos, Maurício (62′ Jewhen Szachow), Gojko Cimirot, Robert Mak (69′ Djalma Campos), Omar El Kaddouri, Vieirinha, Aleksandar Prijović.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4083 dni!