Panaitolikos – Xanthi 1:3

Panaitolikos Agrinio przegrał 1:3 z Xanthi AO w pierwszym meczu 10. kolejki Super League Souroti.

W 3. minucie Panagiotis Triadis wywalczył piłkę w środkowej części boiska, wyszedł z kontrą i podał piłkę na prawą stronę pola karnego do Erika Jendriška, który zagrał ją z powrotem w stronę Triadisa, ale ten niejako skiksował i piłka trafiła do Brito, który nienaciskany przez nikogo trafił do siatki. W 8. minucie Brito strzelił drugą bramkę, ale tym razem było to precyzyjne uderzenie z rzutu wolnego. W 36. minucie było już praktycznie po meczu, bowiem goście strzelili trzecią bramkę. Adrian Lucero przy linii końcowej boiska wymanewrował obrońcę i zagrał piłkę w pole karne do Jendriška zmylił rywala po czym uderzył w długi róg, a piłka po kontakcie ze słupkiem wpadła do siatki. Gospodarze dopiero w 88. minucie strzelili gola, który okazał się honorowym. Piłkę dograł Farley Rosa, a Živko Živkovicia pokonał w sytuacji sam na sam Franco Mazurek.


PANAITOLIKOS AGRINIO – XANTHI AO 1:3 (0:3)
0:1 Brito 3′
0:2 Brito 8′
0:3 Erik Jendrišek 36′
1:3 Franco Mazurek 88′

ż.k. Vangelis Moras, Enea Mihaj, Vlad Morar – Alfredo Mejía, Jorge Casado, Dimitris Meliopoulos, Goran Roce

Panaitolikos
Dimitris Kyriakidis, Enea Mihaj, Giorgos Mygas, Vangelis Moras (60′ Dimitris Chantakias), Nikos Marinakis, Federico Bravo (46′ Danny Bejarano), Franco Mazurek, Jorge Díaz, Diego Lopes (46′ Marcos Paulo), Farley Rosa, Vlad Morar.

Xanthi
Živko Živković, Dimos Baxevanidis, Pablo de Lucas, Christos Lisgaras, Stratos Svarnas, Alfredo Mejía (69′ Dimitris Meliopoulos), Adrián Lucero, Panagiotis Triadis, Jorge Casado, Brito (85′ Kike Boula), Erik Jendrišek (78′ Goran Roce).

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4079 dni!