Prijović może odejść z PAOK-u już w styczniu!

Aleksandar Prijović nie ma konkurencji jeśli chodzi o szpicę ataku w PAOK-u Saloniki (najlepszy strzelec drużyny), ale to nie znaczy, że jest niezastąpiony.

Dyrektor sportowy salonickiego klubu Ľuboš Micheľ w niedawnym wywiadzie dla „Metrosport” zapowiedział, że jak w styczniu znajdzie się chętny na wyłożenie blisko 10 milionów euro (taka jest klauzula odstępnego) to PAOK nie będzie się wahał – Zawodnik może stracić połowę swojej wartości w ciągu sześciu miesięcy, jeśli klub czeka zbyt długo, by go sprzedać. Tak właśnie stało się Klausem i Kace. Nie możemy powtórzyć tego samego błędu. Jeśli otrzymamy bardzo dobrą ofertę za piłkarza i możemy osiągnąć maksymalny zysk, musimy to zaakceptować. Prijović ma klauzulę 10 milionów euro. Jeśli propozycja zbliża się do tej ceny to sprzedajemy, czy nie? Czy uważasz, że nie znajdziemy żadnego zamiennika? Czy mając te pieniądze nie możemy zainwestować ich jeszcze lepiej?

Micheľ ponoć dostał już sygnały, że w zimowym okienku transferowym do klubu trafi propozycja z Chin na kwotę blisko ośmiu milionów euro.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4086 dni!