Grecki rząd zawiesza rozgrywki Super League!

W poniedziałkowe przedpołudnie grecki rząd zdecydował o zawieszeniu na czas nieokreślony rozgrywek greckiej Super League.

Wiceminister Sportu Giorgos Vasileiadis spotkał się z premierem greckiego rządu Alexisem Tsiprasem, a celem tego spotkania było omówienie m.in. wydarzeń z niedzielnego wieczoru, które miały miejsce przed końcem meczu PAOK Saloniki – AEK Ateny. Po gorącej dyskusji ostatecznie postanowiono wstrzymać na czas nieokreślony rozgrywki greckiej Super League.

Po tym trudnym spotkaniu Vasileiadis powiedział – Od trzech lat rząd toczy wielkie bitwy, aby oczyścić obszar piłki nożnej. Dużo wygraliśmy, ale pozostaje jeszcze wiele do zrobienia. Nie pozwolimy, by wysiłek został zagrożony. To jest ostatnia rzecz, na której nam zależy. Zasady obowiązują wszystkich. Zdecydowaliśmy się przerwać mistrzostwa. Następne kilka godzin spędzimy na rozmowach z piłkarzami, EPO, ligą, jesteśmy w otwartej komunikacji z UEFA. Wszyscy są w UEFA zszokowani zdjęciami tak jak my! Mistrzostwa nie rozpoczną się, jeśli nie zostaną uzgodnione zasady i warunki.

W najbliższych trzech tygodniach EPO wraz z UEFA będzie analizować sytuację i oby tylko wszyscy wyciągnęli odpowiedni wnioski.

9 opinie na “Grecki rząd zawiesza rozgrywki Super League!

A ja glupi myslalem ,ze najwieksze atrakcje beda w finale pucharu!

Co roku grecki futbol funduje nowe atrakcje dla swoich sympatyków 😉

Gdy miesiąc temu mówiłem chłopakom w pracy, że mistrza”weźmie”(nie wywalczy) Olympiacos to się ze mnie śmiali.

Zna Pan grecki?

Zna to za dużo powiedziane, ale zajmując się tym tematem jestem zorientowany.

Ale śmiali się z tego, że weźmie, czy że Olympiakos?

Z tego że powiedziałem Olympiacos. Przecież premier powiedział,że mistrzem będzie Paok.

Skoro tak to polecam audycję w radiu Real FM. Pn-pt. 16.00-18.00. Prowadzi Giorgios Giorgiou. Ma otwartą linię. Można posłuchać mądrych kibiców i można się pośmiać. Dostępne online.

Jak będę miał wolną chwilę i nie zapomnę to posłucham.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4080 dni!