eLM: Spartak Moskwa – PAOK 0:0

PAOK Saloniki bezbramkowo zremisował z FK Spartak Moskwa w meczu rewanżowym III rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów i zapewnił sobie awans do kolejnej rundy. W pierwszym meczu klub z Salonik wygrał u siebie 3:2.

W 10. minucie piłka trafiła na dwudziesty metr do Aleksandar Prijović, który ładnie uderzył na bramkę, ale Aleksandr Maksimenko zablokował futbolówkę, choć sprawiło to mu mały kłopot. W 26. minucie piłka po uderzeniu z rzutu wolnego przez Fernando przeszła po głowie José Cañasa i trafiła w poprzeczkę. W 33. minucie Luiz Adriano za uderzenie łokciem José Crespo został ukarany czerwoną kartką gospodarze zmuszeni byli zmienić nieco swoje ustawienie. W 37. minucie piłkę po podaniu Mauricio uderzył głową Aleksandar Prijović, ale z bliska fatalnie przestrzelił.

Pierwsze minuty drugiej odsłony to bardzo ofensywna gra PAOK-u, który chciał jak najszybciej wykorzystać przewagę jednego zawodnika. Zmienić wynik próbowali Mauricio, Dimitris Pelkas i Amr Warda, ale za każdym razem czegoś brakowało. Spartak od czasu do czasu starał się wyprowdzać kontry, ale tez miał problemy z ich wykończeniem. W 65. minucie po błędzie defensywy gospodarzy piłkę przejął Pelkas i fantastycznie uderzył z dystansu, ale golkiper zdołał przenieść piłkę nad poprzeczkę. Trzy minuty później Pelkas uderzył z pierwszej piłki, ale Maksimenko znów wyrzucił piłkę nad bramkę. Ostatecznie ekipa z Salonik zremisowała, a to oznacza, że zagra w rundzie play-off, gdzie za rywala będzie mieć zwycięzcę dwumeczu Fenerbahce SK – SL Benfica.

| Do przerwy: 0-0 | Dwumecz 2:3 | Awans PAOK-u