Panaitolikos – Atromitos 1:2

Panaitolikos Agrinio przegrał 1:2 z Atromitosem Peristeri w meczu 1. kolejki Super League Souroti.

W 36. minucie piłkę z rzutu wolnego dośrodkował z prawego skrzydła Javier Umbides, a wbiegający na dalszy słupek Efthimis Koulouris uderzył futbolówkę głową, a ta po kontakcie z obrońca gospodarzy spadła za linię bramkową. W 42. minucie Spyros Risvans szarpnął za ramię Nicolása Maná, a ponieważ było to pole karne sędzia wskazał na jedenasty metr. Do rzutu karnego podszedł Franco Mazurek i uderzył w środek bramki, co wyczuł Balázs Megyeri, ale jego interwencja nogą nie byłą skuteczna.

W 76. minucie tego wyrównanego spotkania goście po raz drugi objęli prowadzenie, które tym razem utzrymało się do ostatniego gwizdka sędziego. Theodoros Vasilakakis zagrał piłkę na lewe skrzydło do Dimitrisa Giannoulisa, a ten dośrodkował wprost na głowę Koulourisa, który pokonał Dimitrisa Kyriakidisa.

25 Sie 2018 - 18:15 | Stadion Panaitolikou | Widzowie: 2 075 Super League 2018/2019 | Kolejka 1
| Do przerwy: 1-1