PAOK – Asteras 1:0

PAOK Saloniki wygrał 1:0 z Asterasem Tripolis w meczu 1. kolejki Super League Souroti.

PAOK miał zdecydowana przewagę nie tylko w posiadaniu piłki, ale goście wybitnie nastawieni na defensywę bardzo skutecznie odpierali ataki gospodarzy. Dopiero w 57. minucie bardzo dobrze dysponowany w tym pojedynku Nikos Papadopoulos popełnił błąd faulując w polu karnym Aleksandara Prijovicia, choć można było się spierać, czy na pewno był to faul, jednak ostatecznie zakończyło się to „jedenastką”. Do piłki podszedł sam poszkodowany i choć golkiper wyczuł jego intencje futbolówka wpadła do siatki. Jak się okazało był to gol na wagę pierwszych trzech punktów w nowym sezonie.

25 Sie 2018 - 18:15 | Toumba | Widzowie: 16 255 Super League 2018/2019 | Kolejka 1
| Do przerwy: 0-0