Wyniki meczów pierwszej fazy Pucharu Grecji

W niedzielę odbyło się osiemnaście spotkań pierwszej fazy Pucharu Grecji, w której udział brały drużyny rozgrywek lokalnych EPS.

Do rozegrania było dwadzieścia meczów, ale dwa zostały przełożone na niedzielę 2 września.

Największa niespodzianką tych pierwszych spotkań Kypello Elladas wydaje się być odpadnięcie AO Kavala, który na własnym stadionie przegrał 0:1 z AS Giannitsa.

Zaś prawdziwą demolkę rywalowi zgotował AE Ermionidas, który rozgromił u siebie PO Dafni Dafnona 7:1.

Wyniki niedzielnych pojedynków I fazy Pucharu Grecji

26 Sie 2018 13:30
AS Thyella Kamariou
2 0
AE Kifisias
26 Sie 2018 13:30
Thyella Kamariou
2
0
Kifisias
| Awans AS Thyella Kamariou
26 Sie 2018 14:00
AO Pallixouriakos
1 0
AE Xirovouniou
26 Sie 2018 14:00
Pallixouriakos
1
0
Xirovouniou
| Awans AO Pallixouriakos
26 Sie 2018 12:00
AO Chalkis
0 1
AO Episkopi Rethymnou
26 Sie 2018 12:00
Chalkis
0
1
Episkopis
| Awans AO Episkopis Rethymnou
26 Sie 2018 15:30
AE Ermionidas
7 1
PO Dafni Dafnona
26 Sie 2018 15:30
Ermionidas
7
1
Dafni
| Awans AE Ermionidas
26 Sie 2018 16:00
PS Apollon Paralimniou
4 0
GS Thraki Feron
26 Sie 2018 16:00
Paralimniou
4
0
Thraki Feron
| Awans PS Apollon Paralimniou
26 Sie 2018 16:00
AO Oikonomos Tsaritsanis
1 0
AE Mesolongiou
26 Sie 2018 16:00
Oikonomos
1
0
Mesolongiou
| Awans AO Oikonomos Tsaritsanis
26 Sie 2018 16:00
GS Ermis Amyntaiou
2 1
AE Kalabakiou
26 Sie 2018 16:00
Ermis
2
1
Kalabakiou
| Awans GS Ermis Amyntaiou
26 Sie 2018 16:00
Ethnikos Pireus 1923
3 1
AO Palaiochoras
26 Sie 2018 16:00
Ethnikos
3
1
Palaiochoras
| Awans Ethnikos Pireus 1923
26 Sie 2018 16:00
AS Asteras Iteas
0 1
AS Thesprotos
26 Sie 2018 16:00
Iteas
0
1
Thesprotos
| Awans AS Threspotos
26 Sie 2018 16:00
AON Tilikratis 2014
2 1
AO Sellanon
26 Sie 2018 16:00
Tilikratis
2
1
Sellanon
| Awans AON Tilikratis 2014
26 Sie 2018 16:00
AMPS Aris Avatou
1 0
Ethnikos Neou Keramidiou
26 Sie 2018 16:00
Aris Avatou
1
0
Ethnikos NK
| Awans AMPS Aris Avatou
26 Sie 2018 16:00
AO Kavala
0 1
AS Giannitsa
26 Sie 2018 16:00
Kavala
0
1
Giannitsa
| Awans AS Giannitsa
26 Sie 2018 16:40
PAO Iraklis Eleusinas
2 3
OF Ierapetras
26 Sie 2018 16:40
Iraklis Eleusinas
2
3
OF Ierapetras
| Awans OF Ierapetras
26 Sie 2018 16:00
Anagennisi Plagias
4 2
AGS Iraklis Polykarpis
26 Sie 2018 16:00
Anagennisi Plagias
4
2
Iraklis Polykarpis
Dogrywka | Awans Anagennisi Plagias
26 Sie 2018 16:00
AS Korinthos 2006
2 2
PS Kalamata
26 Sie 2018 16:00
Korinthos
2
2
Kalamata
Rzuty karne 5-4 | Awans AS Korinthos 2006
26 Sie 2018 16:00
PS Makedonikos Foufas
1 1
Niki Volou
26 Sie 2018 16:00
Makedonikos
1
1
Niki
Rzuty karne 2-3 | Awans Niki Volou
26 Sie 2018 16:00
Doxa Neou Sidirochoriou
0 0
AO Kardias
26 Sie 2018 16:00
Doxa NS
0
0
Kardias
Rzuty karne 3-4 | Awans AO Kardias
26 Sie 2018 17:00
AS Antimachos
3 1
APO Thyella Diastavrosis Rafinas
26 Sie 2018 17:00
Antimachos
3
1
Thyella DR
| Awans AS Antimachos

Dodaj komentarz

P