Asteras – AEK 0:1

Asteras Tripolis przegrał 0:1 z AEK-iem Ateny w sobotnim meczu 2. kolejki Super League Souroti.

W 10. minucie piłka po ładnym uderzeniu Tasosa Bakasetasa trafiła w lewy słupek bramki Asterasu. W 32. minucie Giannis Kotsiras zatrzymał w polu karnym niezgodnie przepisami kapitana AEK-u Petrosa Mantalosa, a to musiało zakończyć się „jedenastką”. Do rzutu karnego podszedł sam poszkodowany i nie zmarnował okazji na prowadzenie, choć Nikos Papadopoulos wyczuł jego intencje.

W 64. minucie po rzucie rożnym Mantalosa w słupek trafił uderzeniem głową kończący akcję Vasilis Labropoulos. W 88. minucie Michalis Manias dostał piłkę od Tasosa Douvikasa, ale futbolówka po jego strzale trafiła w prawy słupek bramki AEK-u.

1 Wrz 2018 - 20:30 | Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa | Widzowie: 3 844 Super League 2018/2019 | Kolejka 2
| Do przerwy: 0-1