Aris – AEL 2:0

Aris Saloniki wygrał 2:0 z AEL-em w meczu 2. kolejki greckiej Super League Souroti.

Aris był stroną dominującą, a ta przewaga rosła z każdą minutą, ale niestety licznie zgromadzeni na „Kaftanzoglio” kibice „Boga wojny” długo nie mogli doczekać się upragnionego gola. W 71. minucie bardzo bliski uradowania kibiców był Hamza Younes, ale trafił w słupek. Chwilę później Tunezyjczyk pokonał Ögmundura Kristinssona. Piłkę dośrodkował z prawego skrzydła Manolis Tzanakakis, a wbiegający pod bramkę Younes barkiem skierował ją do siatki AEL-u. W 75. minucie kolejny raz piłka wpadła do bramki gości. Tym razem Mateo Garcia wpadł w pole karne i odegrał piłkę do Nicolasa Diguiny, a ten wślizgiem zdołał pokonać bramkarza.

2 Wrz 2018 - 18:15 | Stadion Narodowy Kaftanzoglio | Widzowie: 11 671 Super League 2018/2019 | Kolejka 2
| Do przerwy: 0-0