Panaitolikos – OFI 2:1

Panaitolikos Agrinio wygrał 2:1 z OFI 1925 w meczu 2. kolejki Super League Sporoti.

Obie ekipy były bardzo zdeterminowane, ale to gospodarze pokazali dojrzalszą grę i wygrali zasłużenie. W 24. minucie Nikos Marinakis urwał się rywalom i zagrał prostopadłą piłkę do wychodzącego na czystą pozycję w polu karnym Vlada Morara, a ten strzałem po ziemi trafił w dalszy róg bramki OFI. W 58. minucie lepiej zorganizowani w grze piłkarze Panaitolikosu podwyższyli wynik. Z rzutu wolnego uderzył Sebastian Eriksson, a ładnie ten strzał wybronił Giorgos Strezos. Jednak wybił on piłkę wprost do Morara, który strzałem z ostrego kąta założył siatkę bramkarzowi OFI. W 88. minucie Eriksson starając się blokować podanie strzelił efektownego „swojaka”.

3 Wrz 2018 - 20:30 | Stadion Panaitolikou | Widzowie: 2 344 Super League 2018/2019 | Kolejka 2
| Do przerwy: 1-0