OFI – PAOK 1:3

OFI 1925 przegrał 1:3 z PAOK-iem Saloniki w pierwszym meczu 3. kolejki Super League Souroti.

W 21. minucie kibice gospodarzy mieli okazję do świętowania, bo ich drużyna wyszła na prowadzenie. Patrick Vouho wyłuskał od rywala piłkę, którą przejął Manolis Papasterianos, po czym wpadł w pole karne i uderzył w długi róg bramki obok interweniującego Alexandrosa Paschalakisa. Niestety radość OFI nie trwała tak długo jakby wszyscy na „Genti Koule” chcieli. W 37. minucie grający w czerwonych strojach goście z Salonik wyrównali. Omar El Kaddouri zagrał piłkę na szesnasty metr do Diego Biseswara, który zwiódł rywala i strzałem po ziemi pokonał Giorgosa Strezosa. W doliczonym czasie gry pierwszej odsłony PAOK wyszedł na prowadzenie. Biseswar wstrzelił piłkę z kornera, a głową do siatki OFI trafił Leo Maros.

W 53. minucie goście uciszyli kibiców OFI po raz trzeci. Tym razem piłka dość łatwo przechodziła od zawodnika do zawodnika, aż trafiła przed bramkę do Biseswara, a ten wyłożył ją do Léo Jaby, który mocnym strzałem z ostrego kąta trafił pod poprzeczkę.

15 Wrz 2018 - 17:15 | Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) | Widzowie: 5 186 Super League 2018/2019 | Kolejka 3
| Do przerwy: 1-2