Olympiakos – Asteras 2:1

Olympiakos Pireus wygrał 2:1 z Asterasem Tripolis w ostatnim niedzielnym meczu 3. kolejki Super League Souroti.

Olympiakos objął prowadzenie w 18. minucie. Z czterdziestu metrów pięknie przymierzył Mady Camara, a piłka z dużą siłą trafiła w poprzeczkę i spadła za linię bramkową. Arkadyjczycy wyrównali w 67. minucie. Walter Iglesias rozpoczął kontrę podając piłkę do Martina Tonso, a ten przedłużył ja na lewo do Marca Fernándeza, który rozejrzał się i zagrał ją w pole karne do wbiegającego Tonso, którego strzał Andreas Gianniotis zablokował, ale przy dobitce golkiper nie miał już szans. Wszystko zmierzało do remisu, ale w doliczonym czasie gry gospodarze zapewnili sobie trzy punkty, a bramkę zdobył grający od niespełna ośmiu minut Bibars Natcho.

16 Wrz 2018 - 19:30 | Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa | Widzowie: 22 800 Super League 2018/2019 | Kolejka 3
| Do przerwy: 1-1