Atromitos – AEL 2:0

Atromitos Peristeri wygrał 2:0 z AEL-em w sobotnim meczu 4. kolejki Super League Souroti.

Atromitos otworzył wynik w 54. minucie. Do piłki wstrzelonej z lewego skrzydła wyszedł Bruno, któremu starał się przeszkadzać Christofor Chubczew, ale Brazylijczyk zdołał strzelić na bramkę głową. Jednak po trafieniu w słupek z linii bramkowej wybił futbolówkę Ögmundur Kristinsson, ale zrobił to źle, bo piłka uderzyła w stojącego przy słupku Bruno i turlając się przekroczyła linię bramkową.

W 70. minucie Chubczew zapracował na drugą żółtą kartkę, a ostatecznym efektem osłabienia gości była druga bramka podopiecznych Damira Canadiego. W 85. minucie Roland Ugrai wyszedł do piłki zagranej przez Madsona, wpadł w „szesnastkę” i po rękach interweniującego bramkarza trafił do siatki.

22 Wrz 2018 - 18:00 | Stadion Miejski Peristeri | Widzowie: 587 Super League 2018/2019 | Kolejka 4
| Do przerwy: 0-0