Panathinaikos – Levadiakos 3:0

Panathinaikos Ateny wygrał 3:0 z Levadiakosem w niedzielnym meczu 4. kolejki Super League Sourot.

W 5. minucie Tasos Chatzigiovannis z prawego skrzydła wstrzelił piłkę przed bramkę, gdzie miedzy dwóch obrońców wpadł Anargyros Kabetsis i końcówką stopy skierował piłkę do siatki tuż obok interweniującego Devisa Epassy. W 37. minucie Chatzigiovannis miał okazję wpisać się na listę strzelców, ale trafił w poprzeczkę. W 45. minucie Emanuel Insúa zagrał piłkę w pole karne do Chatzigiovannisa, a ten doskonale odegrał ją ją do wbiegającego pod bramkę Iliasa Chatzitheodoridisa, który dopełnił jedynie formalności. Wynik ustalił w doliczonym czasie gry Mattias Johansson, który po akcji z Federico Machedą pokonał golkipera Levadiakosu.

23 Wrz 2018 - 18:00 | Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) | Widzowie: 12 881 Super League 2018/2019 | Kolejka 4
| Do przerwy: 2-0