Xanthi – OFI 3:0

Xanthi AO wygrało 3:0 z OFI 1925 w pierwszym niedzielnym pojedynku 4. kolejki Super League Souroti.

W 28. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Jeffrey Sarpong, a pod bramką najwyżej wyskoczył Erik Jendrišek i głową skierował futbolówkę do bramki gości z Krety. W 40. minucie Słowak powiększył swoją bramkową zdobycz w tym meczu. Tym razem doszedł do długiej piłki zagranej za plecy obrony, po czym wpadł w pole karne, położył Dimitrisa Sotiriou i skierował piłkę do pustej już bramki. Wynik meczu ustalił w 87. minucie Aleksandar Kovačević, który trafił do siatki gości bezpośrednio z rzutu wolnego.

23 Wrz 2018 - 15:00 | Xanthi FC Arena | Widzowie: 1 057 Super League 2018/2019 | Kolejka 4
| Do przerwy: 2-0