Panaitolikos – Lamia 2:2

Panaitolikos Agrinio zremisował 2:2 z PAS Lamia 1964 w poniedziałkowym meczu 4. kolejki Super League Souroti.

Gospodarze otworzyli wynik w 26. minucie. Defensywny pomocnik Marcos Paulo zagrał piłkę z rzutu wolnego, a w polu karnym duże niezdecydowanie defensywy wykorzystał Franco Mazurek, który efektownym uderzeniem z piętnastu metrów trafił w górny róg bramki. Drużyna z Lamii wyrównała w 74. minucie a doskonałe podanie Facundo Bertoglio na gola zamienił Denis Epstein. W 88. minucie strzał Alhassana Kamary wybronił Bojan Šaranov, ale do odbitej piłki doszedł Nicolás Maná i po minięciu rywala skierował piłkę do bramki. W doliczonym czasie gry po zderzeniu w polu karnym Enea Mihaja i Jerónimo Barralesa sędzia podyktował rzut karny dla gości. Do piłki podszedł Hachim Mastour, ale jego strzał wybronił Dimitris Kyriakidis, Przy dobitce Daniela Adejo nie miał już jednak szans. W ostatnich sekundach Nikos Marinakis trafił głową do bramki, ale sędzia wskazał pozycję spaloną.

24 Wrz 2018 - 18:00 | Stadion Panaitolikou | Widzowie: 1 899 Super League 2018/2019 | Kolejka 4
| Do przerwy: 1-0