AEL – Panaitolikos 1:0

AEL wygrał 1:0 z Panaitolikosem Agrinio w pierwszym sobotnim meczu 5. kolejki Super League Souroti.

Gospodarze szybko zdobyli bramkę, która okazała się decydująca. Już w 3. minucie meczu piłka trafiła na szesnasty metr do Radomira Milosavljevicia, a po jego uderzeniu futbolówka trafiła w Dimitrisa Chantakiasa i ostatecznie zaskoczyła Dimitrisa Kyriakidisa.

W 12. minucie mecz został na kilka minut przerwany, co było efektem roznoszącego się gazu łzawiącego, który policja użyła w konfrontacji z sympatykami AEL-u. Kilkudziesięciu kibiców gospodarzy poza stadionem protestowało przeciwko decyzji właściciela Alexisa Kougiasa, który zamkną dwa sektorów AEL FC Arena.

29 Wrz 2018 - 17:15 | AEL FC Arena | Widzowie: 1 637 Super League 2018/2019 | Kolejka 5
| Do przerwy: 1-0