OFI – AEK 0:3

OFI 1925 przegrał 0:3 z AEK-iem Ateny w ostatnim sobotnim meczu 5. kolejki Super League Sourioti.

W 20. minucie goście ze stolicy objęli prowadzenie. Kostas Galanopoulos dograł piłkę do Tasosa Bakasetasa, który strzałem po ziemi z dwudziestu pięciu metrów trafił w dalszy róg bramki. W 30. minucie Dimitris Komesidis za faula na wychodzącym na czystą pozycję Viktorze Klonaridisie ujrzał czerwoną kartkę. Z miejsca tego przewinienia chwilę później fantastycznie strzelił na bramkę Rodrigo Galo, a Dimitris Sotiriou zmuszony był wyciągać piłkę z siatki po raz drugi. W 64. minucie AEK dobił swojego rywala trzecim golem. Po rzucie wolnym i niepewnej interwencji bramkarza piłkę głową zgrał Petros Mantalos, a ta przeszła po nodze Giannisa Potouridisa i trafiła do Ezequiel Ponce, który z najbliższej odległości skierował ją do bramki..

29 Wrz 2018 - 19:30 | Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) | Widzowie: 4 701 Super League 2018/2019 | Kolejka 5
| Do przerwy: 0-2