Apollon – Panionios 0:2

Apollon Smyrnis przegrał 0:2 z Panionios GSS w pierwszym niedzielnym spotkaniu 5. kolejki Super League Souroti.

W 37. minucie derbów Panionios objął prowadzenie. Na lewej stronie boiska piłkę przyjął Srđan Spiridonović i po osiągnięciu pola karnego zagrał futbolówkę do wbiegającego pod bramkę Fiorina Durmishaja, który w pełnym ruchu uderzył w krótki róg, czym zaskoczył Huandersona. W 43. minucie golkiper Apollonu sparował na poprzeczkę strzał Spiridonovicia.

W 50. minucie Durmishaj wpisał się po raz drugi na listę strzelców. Piłkę z prawego skrzydła dośrodkował Sotiris Tsiloulis, a niepilnowany napastnik Panioniosu głową trafił tuż przy słupku obok ponownie zaskoczonego Huanderona.

30 Wrz 2018 - 18:00 | Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) | Widzowie: 563 Super League 2018/2019 | Kolejka 5
| Do przerwy: 0-1