Lamia – OFI 1:1

PAS Lamia 1964 zremisował 1:1 z OFI 1925 w pierwszym niedzielnym pojedynku 6. kolejki Supr League Souroti.

Spotkanie było wyrównane. W 62. minucie goście z Krety wyszli na prowadzenie. Piłka przechodziła między piłkarzami OFI jak po sznurku, a bezradna obrona gospodarzy miotała się w polu karnym. Ostatecznie piłka trafiła do stojącego bliżej prawego słupka Vangelisa Platellasa, który odegrał ją do stojącego przed bramką Juana Neiry, a strzał Argentyńczyka mimo, że był lekki zaskoczył golkipera. Drużyna z Lamii wyrównała w 80. minucie. „Jedenastkę” wywalczył Hachim Mastour, a skutecznie ją egzekwował Jerónimo Barrales.

7 Paź 2018 - 15:00 | Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa | Widzowie: 1 711 Super League 2018/2019 | Kolejka 6
| Do przerwy: 0-0