Xanthi – AEL 1:0

Xanthi AO wygrało 1:0 z AEL-em w ostatnim pojedynku 6. kolejki greckiej Super League Souroti.

Na „Xanthi Arena” więcej było walki i kartek niż okazji na strzelenie bramki. Od 43. minucie goście z Larisy grali w dziesiątkę, gdyż za drugi swój faul drugą żółtą kartkę zobaczył chorwacki obrońca Nikola Žižić. Jakby tego było mało w 73. minucie AEL stracił kolejnego zawodnika. Tym razem za dwie żółte kartki z murawy musiał zejść przedwcześnie drugi z obrońców Nikos Karanikas. W 80. minucie Brito został sfaulowany w polu karnym przez Nikosa Goliasa i gospodarze mieli okazję na zwycięskiego gola, którą wykorzystał Erik Jendrišek.

8 Paź 2018 - 18:00 | Xanthi FC Arena | Widzowie: 1 017 Super League 2018/2019 | Kolejka 6
| Do przerwy: 0-0