Liga Narodów: Finlandia – Grecja 2:0

Reprezentacja Grecji przegrała na wyjeździe 0:2 z Finlandią w meczu 4. kolejki grupy drugiej Dywizji C Ligi Narodów.

W pierwszych 45 minutach niewiele było sytuacji, które mogły podnieść ciśnienie kibicom zgromadzonym na stadionie w Tampere. Obie drużyny oddały po jednym celnym strzale, ale oba nie zmusiły do wielkiego wysiłku bramkarzy. Najistotniejszym momentem tej części gry było zejście już w 12. minucie najlepszego strzelca gospodarzy Teemu Pukki, który doznał urazu i nie mógł kontynuować gry.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze objęli prowadzenie. Pyry Soiri, który przejął piłkę po nieskoordynowanych próbach jej wybicia przez grecką obronę z kilku metrów pokonał Barkasa. Po tym golu Finowie starali się podwyższyć. W 67. minucie Jasse Tuominen w sytuacji sam na sam został zatrzymany przez Barkasa. Pięć minut później grecki golkiper efektownie wybronił strzał z rzutu wolnego Joona Toivio. W 81. minucie Soiri technicznie starał się pokonać Barkasa, ale piłka trafiła w słupek. Dopiero w 89. minucie zdecydowanie lepsi gospodarze dobili drugim golem bezradnych Greków. Bierność defensywy w polu karnym wykorzystał Glen Kamara.