Apollon – AEK 0:2

Apollon Smyrnis przegrał 0:2 z AEK-iem Ateny w sobotnim spotkaniu 7. kolejki Super League Souroti.

Mistrz Grecji miał kontrolę nad meczem, ale brakowało mu przebojowości w ofensywie. Dopiero w 37. minucie goście przeprowadzili akcję, która pozwoliła im objąć prowadzenie w tym derbowym pojedynku. Petros Mantalos po rozegraniu piłki z Tasosem Bakasetasaem (ten efektownie odegrał piłkę podeszwą) znalazł się w sytuacji sam na sam, którą z zimną krwią wykorzystał. W 85. minucie AEK przypieczętował trzy punkty. Mantalos podaniem uruchomił na prawym skrzydle Viktora Klonaridisa, który po szybkim rajdzie zagrał piłkę przed bramkę, gdzie Marko Livaja sprytnym strzałem pokonał Huandersona.

20 Paź 2018 - 17:00 | Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) | Widzowie: 3 002 Super League 2018/2019 | Kolejka 7
| Do przerwy: 0-1