Panathinaikos – Panionios 1:0

Panathinaikos Ateny wygrał 1:0 z Panionios GSS w pierwszym pojedynku 7. kolejki Super League Souroti.

Już w 6. minucie piłki zagranej przez Federico Machedę nie potrafił złapać Matic Kotnik, ale też tego błędu nie potrafił wykorzystać Anargyros Kabetsis, który po rękach bramkarza trafił w słupek. Nieco więcej szczęścia PAO miał w drugiej odsłonie. W 72. minucie Ilias Chatzitheodoridis przyjął piłkę zagraną od Tasosa Chatzigiovannisa i zdecydował się strzelić z 25 metrów, co okazało się doskonałą decyzją, bo piłka wylądowała w rogu bramki Panioniosu. To był ten decydujący gol spotkania.

20 Paź 2018 - 15:00 | Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) | Widzowie: 12 636 Super League 2018/2019 | Kolejka 7
| Do przerwy: 0-0