AEK – Aris 4:0

AEK Ateny wygrał 4:0 z Arisem Saloniki w ostatnim niedzielnym meczu 8. kolejki Super League Souroti.

AEK szybko wyszedł na prowadzenie, bo już w 5. minucie Lucas Boyé zdecydował się na długi kilkudziesięciometrowy rajd, który wykończył precyzyjnym strzałem w róg bramki. Na kolejne bramki kibice czekali do drugiej odsłony meczu. W 56. minucie Rodrigo Galo dośrodkował piłkę z kornera, a akcję wykończył Ezequiel Ponce, który głową po rękach bramkarza trafił do siatki. W 62. minucie Michalis Bakakis wpadł w pole karne i odegrał piłkę przed bramkę do Ponce, który głową po raz drugi w tym pojedynku pokonał Juliána Cuestę. W 72. minucie AEK wyszedł z kontrą, którą po podaniu Boye skutecznie wykończył Marko Livaja.