Panionios – Atromitos 2:2

Panionios GSS zremisował 2:2 z Atromitos Peristeri w pierwszym niedzielnym meczu 8. kolejki Super League Souroti.

W 30. minucie piłkę na osiemnastym metrze przyjął Fiorin Durmishaj i od razu odegrał ją do wbiegającego w pole karne Panagiotisa Korbosa, który zauważył wyjście bramkarza i lobem skierował futbolówkę do siatki. Pięć minut później po rozegranym rzucie rożnym do piłki w szesnastce wyskoczył Spyros Risvanis i głową odegrał ja w stronę Efthimisa Koulourisa, który ubiegł swoim strzałem interweniującego obrońcę i było 1:1.

W 88. minucie Abdoulaye Keita zagrał prostopadłą piłkę do Giorgosa Masourasa, a ten wpadł w pole karne i strzałem po ziemi w długi róg bramki dał Panioniosowi prowadzenie. Niestety dla gospodarzy mecz zakończył się remisem, bo w czwartej minucie doliczonego czasu gry po rzucie wolnym Javiera Umbidesa do własnej bramki trafił Yaya Banana.

28 październik 2018 - 16:15 | Stadion Nea Smyrnis | Widzowie: 2 140 Super League 2018/2019 | Kolejka 8
| Do przerwy: 1-1