Olympiakos – Apollon 1:0

Olympiakos Pireus wygrał 1:0 z Apollonem Smyrnis w poniedziałkowym meczu 8. kolejce Super League Souroti.

Podopieczni Pedro Martinsa mieli przewagę, zwłaszcza w posiadaniu piłki, ale zupełnie nie przekładało się to na poważne zagrożenie bramki strzeżonej przez Huandersona. Dopiero w 90. minucie Olympiakos wypracował sobie sytuację, która zadecydowała o jego ostatecznym zwycięstwie. Piłkę przyjął Lazaros Christodoulopoulos i choć naciskany był przez rywala wpadł w pole karne, ale jego strzał został przyblokowany. Jednak futbolówka trafiła do Dimitrisa Manosa, który stał tyłem do bramki, ale mimo to zdołał strzelić, a zrobił to niezwykle skutecznie.

29 paź 2018 - 18:30 | Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa | Widzowie: 13 100 Super League 2018/2019 | Kolejka 8
| Do przerwy: 0-0