Xanthi – PAS 2:1

Xanthi AO wygrało 2:1 z PAS Giannina w pierwszym poniedziałkowym meczu 8. kolejce Super League Souroti.

W 6. minucie według sędziego Alexandros Apostolopoulos zatrzymał w polu karnym niezgodnie z przepisami Brito i podyktował rzut karny. „Jedenastki” nie wykorzystał jednak Erik Jendrišek, którego strzał wybronił Markos Vellidis. W 21. minucie sytuacja ta zemściła sie na gospodarzach, bo „Ajaks Epiru” wyszedł na prowadzenie. Piłkę z lewego skrzydła dośrodkował Enes Dolovac, a nieco samotny pod bramką Giannis Mystakidis głową pokonał Živko Živkovicia. Gospodarze wyrównali w 64. minucie. Po źle rozegranym rzucie wolnym piłkę zagrał na drugi słupek Petar Đuričković , a głową do bramki trafił Brito. W 77. minucie drużyna z Ksanti strzeliła bramkę dającą trzy punkty. Dimosthenis Baxevanidis po rozegraniu piłki z Đuričkoviciem zagrał ją w stronę Matías Castro, ale ostatecznie doszedł do niej Jendrišek i uderzył nie do obrony.

29 paź 2018 - 18:00 | Xanthi FC Arena | Widzowie: 965 Super League 2018/2019 | Kolejka 8
| Do przerwy: 0-1