Atromitos – PAOK 1:1

Atromitos Peristeri zremisował 1:1 z PAOK-iem Saloniki w pierwszym spotkaniu 9. kolejki Super League Souroti.

W 18. minucie Roland Ugrai zauważył, że Alexandros Paschalakis wyszedł z bramki i zdecydował się uderzyć praktycznie z połowy boiska. Piłka nabrała ładnej rotacji i minęła rękę interweniującego bramkarza, ale ostatecznie trafiła w słupek i wyszła poza boisko. W 40. minucie Fernando Varela wykorzystał swoją fizyczną przewagę w polu karnym gospodarzy, po czym odegrał piłkę do lepiej ustawionego José Crespo, który z kilku metrów trafił do siatki.

Atromitos nie odpuścił i w 73. minucie doprowadził do wyrównania. Kyriakos Kivrakidis zagrał piłkę do Ugraia, a Węgier nie wdając się w niepotrzebne dryblingi strzelił z kilkunastu metrów w długi róg bramki. Mimo ambitnej gry z obu stron żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki na wagę trzech punktów.

3 Lis 2018 - 15:00 | Stadion Miejski Peristeri | Widzowie: 1 635 Super League 2018/2019 | Kolejka 9
| Do przerwy: 0-1